Komerčná klimatizácia

 
 
 

Jedinečné vlastnosti komerčných klimatizačných jednotiek LG

LG vám ponúka širokú škálu komerčných klimatizácií, ktoré vám pomôžu udržať optimálnu teplotu v miestnosti v lete (chladenie) alebo v zime (vykurovanie).

Sú ideálne pre použitie v obytných priestoroch, kanceláriách a počítačových miestnostiach.

Výrobky obsahujú fluórované skleníkové plyny.

Vyberte si spomedzi klimatizačných jednotiek pre firmy, ktoré sa vyznačujú množstvom moderných vlastností:

  • Energetická účinnosť a úspora: Najmodernejší tepelný výmenník, odvod vzduchu, kompresor a inverterová technológia zabezpečujú najvyššiu energetickú účinnosť komerčnej klimatizácie na svete.

Prepracovaný tepelný výmenník a odvod vzduchu prispievajú k efektívnemu využitiu energie a v horúcich dňoch poskytujú maximálne chladenie. Vysoko efektívny systém tepelného čerpadla a technológia inverterového riadenia LG zaistia teplo a komfort aj v chladnom období. Súvislou prevádzkou klímy dosiahneme väčšiu úsporu.

  • Zošikmené lopatky ventilátora: zošikmené lopatky ventilátora minimalizujú povrchový tlak ventilátora v kontakte so vzduchom. Klimatizácie LG vďaka tomu dosahujú najnižšiu úroveň hladiny hluku na svete.
  • Plazmatický filter: Plazmatický systém čistenia vzduchu nábojom elektrického poľa znižuje množstvo mikroskopických nečistôt v komerčných klimatizáciách LG. Tento filter odstráni z domácnosti roztoče, mikroskopický prach a srsť domácich miláčikov rozptýlenú vo vzduchu. Zbaví miestnosť zápachu a škodlivín v ovzduší.
  • Rýchle schladenie - Jet Cool: Je názov funkcie dynamickej prevádzky a optimalizovaného smeru prúdenia vzduchu v režime chladenia a aj kúrenia. Pri tomto režime chladenia klesne teplota v miestnosti o 5ºC už za 5-6 minút.

 

Celý článok...