Ocenenia

 
 
 

Slovak Business Superbrands Award 2019

MICROWELL získal ocenenie Slovak Business Superbrands Award 2019.

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands Award 2019. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council na základe informácií poskytnutých renomovanou spoločnosťou BISNODE a Dun&Bradstreet. Členmi Brand Councilu sú uznávaní odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.



 
 

LG TOP DEALER 2017

Microwell si aj v roku 2017 udržal prvé miesto ako TOP Dealer LG na slovenskom a českom trhu.
K tomuto oceneniu pribudlo aj ocenenie za prvé miesto TOP PROJECT 2017, ktoré obdržal MICROWELL CZ.
Riaditeľ MICROWELL-u p. Kovács si ocenenia prevzal z rúk riaditeľa LG. 

 

LG TOP DEALER 2016

 

LG TOP DEALER 2015

Po 2 rokoch sa MICROWELL vrátil na trón všetkých predajcov LG!

Dlhé roky bolo až nudné, s akým predstihom, ako presvedčivo zdolávame svojich súperov v súťaži predajcov klimatizačnej techniky značky LG v Českej a Slovenskej republike.
K zlomu tejto jednoznačnosti došlo v roku 2014, keď náš najväčší konkurent nás v tvrdom, ale korektnom boji predbehol. Vtedy aj z našich radov vyzneli falošné tóny: „MICROWELL nemá šancu získať znovu prvenstvo.“

....Koniec jednej éry... ideme ďalej. Niet sladšieho víťazstva, ako zosadiť z trónu toho, ktorý nás predbehol.  Stalo sa.  Sme znovu prví a Vy s nami môžete byť ešte úspešnejší!