Predaj

 
 
 

Predaj

Firma MICROWELL, spol. s r.o. vznikla v máji 1992. Počiatočné aktivity boli zamerané na predaj, montáž a inžiniering zariadení priemyselnej a meracej techniky. Postupne sa portfólio spoločnosti rozšírilo o veľkoobchodný predaj klimatizačnej techniky značiek LG  a MIDEA, ako aj o dodávku a montáž konečným zákazníkom. Od roku 2003 spoločnosť vyrába bazénové odvlhčovače, ku ktorým sa v roku 2011 pridružila výroba bazénových tepelných čerpadiel. Tieto zariadenia sú vhodné na odvlhčovanie menších súkromných bazénových hál pri rodinných domoch, v hoteloch, v relaxačných centrách a pod. V ponuke sú štyri výkonnostné rady s odvlhčovacími výkonmi 33, 66, 90 a 120 litrov/24 hod. Produkty firmy sa tešia vo svete mimoriadnej obľube, a to nielen vďaka vynikajúcemu pomeru ceny a výkonu, kvalite a dlhodobej životnosti, ale aj kvôli ich estetickému a nadčasovému dizajnu. V súčasnosti sa exportujú do 14-tich štátov Európy.
V oblasti meracej a regulačnej techniky Microwell, s.r.o. zastupuje popredných svetových výrobcov meracej, regulačnej a analyzačnej techniky: NIVELCO, KROHNE, WIKA, CROWCON. Pracovníci spoločnosti sa každodenne venujú činnostiam spojeným s projekciou, dodávkou, montážou, servisom merania a regulácie hladín, prietokov, teploty, tlakov, analyzátorov a detektorov plynov. Pritom sa kladie dôraz na komplexné zabezpečenie úloh vznikajúcich v súvislosti so zariadeniami priemyselnej elektroniky.                
Dôležitou oblasťou činnosti spoločnosti je aj dodávka, montáž a servis klimatizačnej techniky LG a MIDEA. Microwell je v súčasnosti najväčším zástupcom značky LG na Slovensku a v Čechách a disponuje najväčšou obchodnou a servisnou sieťou LG v predaji klimatizačnej techniky.
Spoločnosť Microwell počas svojho 20-ročného pôsobenia zrealizovala veľké množstvo zákaziek smerovaných do kľúčových odvetví priemyslu, ale aj do komerčnej sféry. Má vytvorené pevné miesto na trhu v oblasti meracej a regulačnej techniky, klimatizačnej a odvlhčovacej techniky. Cieľom firmy je byť aj naďalej stabilným, spoľahlivým, zodpovedným a serióznym partnerom našich zákazníkov.