Pôsobíme na trhu už 26 rokov!

 
 
 
nivoslider_bmicrowell.jpg nivoslider_klima2018.png o_web_microwell_nivoslider_nivelco2.png po_web_microwell_nivoslider_dry_font_m.png web_microwell_hp2018.png web_microwell_nivoslider_mar_krohne4.png web_microwell_nivoslider_midea_kids_we.png
 
 
Meracie a regulačné prístroje Measuring & Control
 
 
Odvlhčovače a čerpadlá Dehumidifiers & Heat pumps
 
 

Pôsobíme na trhu už 26 rokov!

MICROWELL spol. s r. o. vznikla v máji 1992. Počiatočné aktivity boli zamerané na výrobu, montáž, aplikácie a marketing zariadení priemyselnej a ostatnej elektroniky a taktiež obchodnú, inžiniersku a poradenskú činnosť v daných oblastiach. Firma MICROWELL počas svojho doterajšieho pôsobenia zrealizovala veľké množstvo zákaziek. Výrobky a služby smerujú do všetkých kľúčových odvetví priemyslu, ale aj do komerčnej sféry. Firma Microwell s.r.o. dokázala za uplynulých 26 rokov držať krok s poprednými technologickými trendmi a vytvoriť si svoje miesto na trhu v oblasti predaja meracej a regulačnej techniky, klimatizácií, bazénových odvlhčovačov a tepelných čerpadiel. V súčasnosti spoločnosť pôsobí v troch oblastiach.

 

  • Meracie a regulačné prístroje - zastupujeme popredných svetových výrobcov meracej, regulačnej a analyzačnej techniky: NIVELCO, KROHNE, WIKA, CROWCON. Zabezpečíme projekciu, dodávku, montáž, servis pre meranie a regulácie hladín, prietokov, teploty, tlakov, analyzátorov a detektorov plynov. Dodáme Vám priemyselné prietokomery, hladinomery, tlakomery, teplomery, analyzátory, detektory plynov.
  • Klimatizácia a tepelné čerpadlá - dodávka, montáž a servis klimatizácie zn. LG a MIDEA. Sme najväčším zástupcom spoločnosti LG Electronics na Slovensku a v Čechách v predaji klimatizačnej techniky. Máme vybudovanú najväčšiu obchodnú a servisnú sieť pre klimatizácie LG. Novinku v ponuke zn. LG tvorí tepelné čerpadlo THERMA-V - riešenie pre vykurovanie   a ohrev teplej úžitkovej vody.
  • Bazénové odvlhčovače a bazénové tepelné čerpadlá - Od r. 2003 je významnou oblasťou pôsobenia firmy vývoj a výroba bazénových odvlhčovačov a tepelných čerpadiel. Naše produkty sa tešia vo svete mimoriadnej obľube vďaka vynikajúcemu pomeru ceny a výkonu. Microwell úspešne exportuje svoje produkty do 25 krajín sveta - od Anglicka, cez kontinentálnu Európu až po Rusko, Turecko a Blízky východ. Všetky produkty bazénovej techniky sú s hrdosťou vyvíjané a vyrábané na Slovensku.

Microwell má dve dcérske spoločnosti v Čechách a Maďarsku, so štyrmi pobočkami v Prahe, Brne, Ostrave a Budapešti.

Základy existencie spoločnosti Microwell vzišli z dôvery zákazníkov firmy a obchodných partnerov. Z dôvery v schopnosti, v kvalitu ponúkaných produktov, v profesionalitu zamestnancov. Snahou spoločnosti bolo od počiatku poskytnúť zákazníkovi kvalitný návrh riešenia, inštaláciu, zaškolenie a trvalú servisnú podporu.

A v duchu tejto filozofie predstavitelia firmy kráčajú ďalej, v snahe vychádzať naďalej svojim zákazníkom v ústrety!