english version
Ocenenia

Slovak Business
Superbrands Award 2019

Bitmap - Top Dealer 2017
Microwell
Ocenenie lg 2016 w 180px - Top Dealer 2016
Microwell
Bitmap 1 - Top Dealer 2015
Microwell
Vyžiadajte cenovú ponuku Question

MICROWELL získal ocenenie
Slovak Business
Superbrands Award 2019.

Superbrands 2019 m

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands Award 2019. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council na základe informácií poskytnutých renomovanou spoločnosťou BISNODE a Dun&Bradstreet. Členmi Brand Councilu sú uznávaní odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

LG TOP DEALER 2017

IMG 0137

Microwell si aj v roku 2017 udržal prvé miesto ako TOP Dealer LG na slovenskom a českom trhu.

K tomuto oceneniu pribudlo aj ocenenie za prvé miesto TOP PROJECT 2017, ktoré obdržal MICROWELL CZ.

Riaditeľ MICROWELL-u p. Kovács si ocenenia prevzal z rúk riaditeľa LG.

LG TOP DEALER 2016

Microwell delares award

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut consequat semper viverra nam libero justo laoreet sit. Nibh nisl condimentum id venenatis a condimentum vitae.

Convallis tellus id interdum velit laoreet id donec. Auctor elit sed vulputate mi sit amet. Ut sem viverra aliquet eget sit amet tellus. Ac felis donec et odio pellentesque. Id eu nisl nunc mi ipsum faucibus vitae aliquet. Sed sed risus pretium quam vulputate dignissim. Nisl pretium fusce id velit.

Mauris in aliquam sem fringilla. Volutpat odio facilisis mauris sit amet massa. Et malesuada fames ac turpis egestas integer.

LG TOP DEALER 2015

Top dealer 2015 lg mail1

Po 2 rokoch sa MICROWELL vrátil na trón všetkých predajcov LG!

Dlhé roky bolo až nudné, s akým predstihom, ako presvedčivo zdolávame svojich súperov v súťaži predajcov klimatizačnej techniky značky LG v Českej a Slovenskej republike.

K zlomu tejto jednoznačnosti došlo v roku 2014, keď náš najväčší konkurent nás v tvrdom, ale korektnom boji predbehol. Vtedy aj z našich radov vyzneli falošné tóny: „MICROWELL nemá šancu získať znovu prvenstvo.“

....Koniec jednej éry... ideme ďalej. Niet sladšieho víťazstva, ako zosadiť z trónu toho, ktorý nás predbehol. Stalo sa. Sme znovu prví a Vy s nami môžete byť ešte úspešnejší!