english version
Vyžiadajte cenovú ponuku Question

Firma Microwell spol. s r.o. vznikla 27. mája roku 1992. Od tohto dátumu sa začína jej činnosť v oblasti meracej a regulačnej techniky. Postupne sa činnosť firmy rozšírila na predaj, montáž, aplikácie a marketing zariadení priemyselnej a ostatnej elektroniky a taktiež o obchodnú, inžiniersku a poradenskú činnosť v daných oblastiach.

V roku 1996 sa portfólio firmy Microwell rozšírilo o veľkoobchodný, ako aj maloobchodný predaj klimatizácie zn. LG a MIDEA. Klimatizácia a klimatizačné zariadenia od firmy Microwell si od toho času našli už mnoho spokojných zákazníkov aj vďaka vybudovanej sieti obchodných partnerov po celej Slovenskej republike.

Firma MICROWELL rozšírila svoju činnosť v roku 2003 o vlastnú výrobu a export bazénových odvlhčovačov MICROWELL DRY. Na základe spokojných ohlasov a dopytu zákazníkov po tepelných čerpadlách na ohrev bazénovej vody, sa výroba rozšírila v roku 2011 aj o bazénové tepelné čerpadlá.

V čase celosvetovej pandémie zapríčinenej vírusom COVID 19 sa spoločnosť MICROWELL rozhodla konať a v lete 2020 vyvinula a postupne zahájila výrobu germicídneho žiariča ATHMOSS 120. Antibakteriálny a antivírusový čistič vzduchu ATHMOSS výrazne znižuje riziko prenosu nákazy.